ZAHRANIČNÉ UNIVERZITY

ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ NA DOSAH

Ondřej Kania spoluzaložil JK Education po tom, ako si sám splnil svoj sen. Absolvoval totiž štúdium v USA a získal American high school diploma. Po návrate domov sa rozhodol, že bude pomáhať mladým dosiahnuť kvalitné vzdelanie v zahraničí, ktorému české a slovenské školy nedokážu konkurovať. Tak vznikla popredná česká, slovenská, poľská a maďarská agentúra sprostredkujúca stredoškolské a vysokoškolské vzdelanie v USA, Kanade a Veľkej Británii.

Za 6 rokov existencie JK Education sme pomohli vybrať zahraničnú školu stovkám študentov. Keďže perfektne poznáme zahraničné vzdelávacie systémy, dokážeme študentov previesť celým procesom prijímacieho konania až po vízový proces. Našim klientom tiež asistujeme počas celého ich pobytu v zahraničí.

VYSNENÁ ALMA MATER

Americké a britské univerzity sa dlhodobo držia na popredných priečkach svetových rebríčkov. Svojim študentom ponúkajú špičkové vybavenie, jedny z najlepší študijných programov na svete a profesorov, medzi ktorých patrí aj nemálo laureátov Nobelovej ceny. Vďaka perfektnému zázemiu sa študenti už počas štúdia môžu venovať vedeckým výskumom, športu alebo umeniu na profesionálnej úrovni.

Na rozdiel od vysokých škôl v Česku a na Slovensku si študenti zahraničných univerzít niekedy môžu vybrať hlavný odbor až na konci druhého ročníka. Majú tak viac času ujasniť si, čomu sa chcú v budúcnosti naozaj venovať.

Naše služby

JK Education počas svojej existencie umožnila stovkám študentom študovať na internátnych stredných školách v USA, Kanade a Európe. Vieme presne, čo všetko je potrebné pred odjazdom do zahraničia zariadiť a budeme vám asistovať počas celej doby procesu.

Odporučíme
vhodnú
univerzitu

S výberom školy, ktorá vyhovuje kritériám našich klientov, sme už pomohli stovkám študentov. Vysnívanú Alma Mater nájdeme aj vám.

Prevedieme vás celým prijímacím procesom

Vycestovať za vzdelaním do zahraničia je jednoduchšie, pokiaľ viete, ako na to. Pomôžeme vám s prípravou na skúšky SAT a TOEFL, poradíme s prípravou dokumentov a zaobstaráme komunikáciu s univerzitami.

Poradíme so získaním finančnej podpory

Prevažne americké univerzity ponúkajú akademické alebo športové štipendiá.

Pomôžeme vám zabezpečiť víza

Včas a správne spolu vyplníme všetky potrebné formuláre.

Budeme
tu
pre vás

Obrátiť sa na nás s problémom alebo otázkou môžete kedykoľvek počas celého štúdia v zahraničí.

Nájsť školu

Alexandra Vasile
Director of College Counselling

Dlhodobým cieľom našej agentúry je poskytovať v celej strednej Európe služby na svetovej úrovni. Aby sme skutočne zaistili, že naši klienti danú službu dostanú, bolo pre nás absolútnou prioritou, aby sa človekom zodpovedným za prijímacie riadenie na svetových univerzitách stal v JK Education skutočný profesionál. Niekto, kto má v danej oblasti obrovské osobné aj pracovné skúsenosti. Preto vám s veľkým potešením predstavujeme Alexandru Vasile, ktorá pracuje v našej agentúre na pozícii Director of College Counselling.

Alexandra po dokončení magisterského štúdia na jednej z najlepší svetových univerzít, University of Oxford, získala PhD. na americkej University of Arkansas. Následne začala profesionálne pomáhať mladým ľuďom s výberom vysokej školy. Má bohaté skúsenosti s prijímacími procesmi na európskych a amerických univerzitách.

Máte záujem o štúdium na zahraničnej univerzite? Nechajte nám na seba kontakt a my sa vám následne ozveme.

Napíšte nám

*
*
*
*

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.