Univerzity
v zahraničí

Na Slovensku dlho chýbala agentúra, ktorá by bola schopná poskytnúť záujemcom o štúdium na amerických a britských univerzitách vysokokvalitné poradenské služby. JK Education posledných pár rokov pomáhala študentom, ktorých umiestnila na svoje partnerské zahraničné stredné školy a študentom na svojich školách, ktoré v Českej republike prevádzkuje, s vytipovaním vhodných zahraničných univerzít.

Naši študenti boli úspešne prijatí na prestížne univerzity ako University of California Berkeley, Boston College, University of South Carolina, Lynn University, University of Tampa, Farfield University a mnoho ďalších.

Rozhodli sme sa preto, že ponuku našej agentúry rozšírime o poradenstvo v oblasti univerzitného štúdia pre verejnosť a nebudeme sa tak obmedzovať len na poradenstvo v oblasti štúdia na zahraničných stredných školách.

Kompletný poradenský servis

Ponúkame tak nielen na slovenskom trhu, ale aj stredoeurópskom ojedinelú službu. Rovnako ako pri našich partnerských zahraničných stredných školách, aj pri zahraničných univerzitách, vám dokážeme na mieru vytipovať vhodné školy, ktoré spĺňajú vaše predstavy. Poskytujeme tiež asistenciu pri celom prijímacom a následnom vízovom konaní a zaistíme vám podporu aj počas celého štúdia. Samozrejmosťou je, že sme schopní pre perspektívnych študentov zabezpečiť akademické či športové štipendiá.

JK Education má ako popredná vzdelávacia poradenská spoločnosť v strednej Európe, ale aj ako majiteľ a prevádzkovateľ štyroch súkromných škôl, mnohoročné skúsenosti so vzdelávaním a umiestňovaním študentov na zahraničné školy. Členovia nášho tímu, s ktorými budete v tomto procese spolupracovať, si sami univerzitným štúdiom v zahraničí prešli a majú za sebou úspešnú spoluprácu s mnohými klientmi.

Ak premýšľate nad štúdiom na univerzitách v USA a Veľkej Británii, sme vaším najlepším možným partnerom.

Kontaktujte nás

Naše služby

V JK Education pomáhame študentom získať vysokoškolské vzdelanie v zahraničí. Pomôžeme vám vybrať vysokú školu a budeme vám asistovať počas celého prijímacieho procesu.

Odporučíme
vhodnú
univerzitu

Na osobnom stretnutí nám poviete, aké sú vaše preferencie a predstavy o škole v zahraničí, a my vám následne pomôžeme vybrať tú pravú.

Prevedieme vás
prijímacím procesom

Vycestovať za vzdelaním do zahraničia je jednoduchšie, ak viete, ako na to. Pomôžeme vám s prípravou na skúšky SAT a TOEFL, poradíme s potrebnými dokumentmi a obstaráme komunikáciu s univerzitami.

Poradíme so
získaním finančnej podpory

Najmä americké univerzity ponúkajú akademické a športové štipendiá. Poradíme vám, ako na ne.

POMÔŽEME VÁM ZARIADIŤ VÍZA

Včas a správne spolu vyplníme formuláre, ktoré sú pre pobyt v zahraničí nevyhnutné.

Budeme
tu
pre vás

Obrátiť sa na nás s problémom alebo hocijakou otázkou môžete kedykoľvek počas celého štúdia v zahraničí.

Naš tím

Naším dlhodobým cieľom je poskytovať v celej strednej Európe služby na svetovej úrovni. Aby sme zaistili, že naši klienti takú službu obdržia, bolo pre nás absolútnou prioritou, aby bol v JK Education človek zodpovedný za prijímacie konanie na svetových univerzitách profesionál. Niekto, kto má v tejto oblasti dlhoročné osobné aj pracovné skúsenosti.

Alexandra
Alexandra Vasile
Director of College Counselling

Alexandra po dokončení magisterského štúdia na jednej z najlepších svetových univerzít, University of Oxford, získala PhD. na americkej University of Arkansas. Potom začala profesne pomáhať mladým ľuďom práve s výberom vysokej školy. Alexandra má bohaté skúsenosti s prijímacími procesmi na európskych a amerických univerzitách.

Je zárukou toho, že prípravu pred odletom na zahraničnú univerzitu nepodceníte.

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.