Jazykové
pobyty

MAKE THE MOST OF YOUR SUMMER

Nepremárnite svoje prázdniny. Leto je totiž perfektný čas, kedy si rozšíriť obzory. Letné školy sú ušité na mieru pre talentovaných študentov, ktorí chcú spoznať svet a stretnúť nových priateľov z mnohých rôznych štátov. Premýšľate o štúdiu na zahraničnej internátnej škole? Letné školy sú ten najlepší spôsob, ako zistiť, či je pre vás život v školskom kampuse to pravé.

Spoznejte život v zahraničí

Zažite na vlastnej koži, aké je to žiť v kampuse prestížnej zahraničnej strednej školy.

Zdokonaľte sa v angličtine

Niekoľko týždňov v kontakte s rodenými hovoriacimi vás posunie v angličtine o niekoľko úrovní vyššie.

Stretnite priateľov z celého sveta

Na letných školách sa stretávajú študenti zo všetkých kútov sveta a vznikajú priateľstvá na celý život.

Katalóg jazykových
pobytov
zadarmo

Vyplňte formulár a my vám v zápätí pošleme kompletný katalóg tých najlepších letných škôl

Z katalógu stredných škôl

ROSS SCHOOL

Bodwell

CarDiff Sixth

ROSS SCHOOL

East Hampton, New York - USA

Ross School sa nachádza v krásnom meste East Hampton, ktoré je vzdialené dve hodiny východne od New York City. Miestni študenti žijú spoločne v študentských domoch umiestnených v areále školy. Môžu tak ľahko nadväzovať priateľstvá, ktoré im vydržia celý život. Absolventi pokračujú v štúdiu na známych vysokých školách a univerzitách. Mnoho minuloročných absolventov bolo prijatých na univerzity zo skupiny Ivy League.

Pre študentov vo veku

12 - 18 rokov

Termín

2. júla - 10. augusta

O LETNOM PROGRAME

Leto v Ross School je typické svojou vyváženosťou rozvíjajúcich vzdelávajúcich kurzov a relaxovania, odpočinku na pláži, kultúrnych akcií, nakupovania a výletov do New York City. Študenti sa zhodujú, že leto v East Hamptons je zážitok na celý život.

ZAMERANIE PROGRAMU

Tento kemp je zameraný na rozvíjanie angličtiny a užívanie si leta s novými priateľmi z celého sveta.

BODWELL HIGH SCHOOL

North Vancouver, British Columbia - Canada

Bodwell High School je súkromná interdisciplinárna internátna škola, ktorá sa nachádza v North Vancouveri v Britskej Kolumbii. Škola je vzdialená menej než 30 minút od najznámejších destinácií a zaujímavostí Vancouvera a má úžasný výhľad ako na centrum mesta, tak aj na krásne hory v okolí. Škola patrí medzi najlepšie kanadské internátne školy. Komunita školy, tvorená ako miestnymi, tak zahraničnými študentmi, vytvára ideálne miesto pre štúdium a budovanie celoživotných zážitkov a priateľstiev.

Pre študentov vo veku

10 - 17 rokov

Termín

8. júla - 11. augusta

O LETNOM PROGRAME

Bodwell´s University Summer Program je vôbec prvý letný program v západnej Kanade, ktorý je lokovaný v školskom kampuse. Kemp študentom ponúka unikátne vzdelávacie prostredie. Študenti majú kurzy ako vnútri kampusu, tak aj pod šírim nebom v kanadskej prírode. Škola ponúka štyri rôzne programy, v ktorých si študenti môžu zlepšovať svoju angličtinu v rôznych kontextoch. Každý z programov študentom umožňuje skúsiť si život mimo domova, poskytuje príležitosť spoznať nových priateľov zo všetkých kútov sveta a získať sebavedomie.

ZAMERANIE PROGRAMU

Kemp sa sústreďuje na zdokonalovanie angličtiny a spoznávanie kanadského prostredia - Vancouveru, Whistleru a Victorie.

Cardiff sixth form college

Cardiff, United Kingdom

Stejně jako studenti, i škola se neustále učí. Analyzuje učební styl i jednotlivé předměty a snaží se je dotáhnout k dokonalosti. Chápe, že je vždy co zlepšovat. Díky tomu může studentům nabídnout tu nejlepší možnou atmosféru pro učení. Uvědomuje si, že každá škola potřebuje mít svoji kulturu a tradice. Cardiff Sixth Form College se však soustředí především na současnost. Řada britských internátních škol spoléhá na svoji historii, Cardiff se však dívá dopředu a vychovává studenty, kteří dokáží obstát v dnešním rychle se rozvíjejícím světě.

Pre študentov vo veku

10 - 17 rokov

Termín

2. júla - 10. augusta

O LETNOM PROGRAME

Medical School Preparation

Program je určený študentom, ktorí chcú prehĺbiť svoje znalosti v medicíne (vrátane stomatológie a veterinárstva).

Academic Summer Programme

Tento program bol vytvorený pre bystrých študentov, ktorí túžia po úspechu a prípadne aj štúdiu na Oxforde alebo Cambridge.

Oxbridge Summer Programme

Program pomáha študentom spoznať, čím je Oxbridge unikátny medzi ostatnými univerzitami a prevedie ich budúcim prijímacím procesom.

Kontakt

Máte otázku ohľadom jazykových pobytov? Neváhajte nás kontaktovať

+420 703 144 144

info@jkeducation.sk

Máte otázku?

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.