ŠKOLY INŠPIROVANÉ SVETOM

Medzinárodné školy v Českej republike

Už niekoľko rokov posielame študentov na zahraničné internátne školy. Vidíme u nich obrovský posun a rast. Študenti, ktorí sa hanbili hovoriť anglicky a dokázali zo seba pôvodne dostať len niekoľko viet, teraz natáčajú videá na Youtube, v ktorých hovoria úplne plynulo. Tí, ktorí mali problémy so štúdiom, teraz vynikajú v tom, čo ich baví a naviac zvládajú školu s výbornými výsledkami. Tých, ktorých škola nebavila a učitelia ich označovali za podpriemerných, teraz vyhrávajú školské olympiády a dostávajú sa na prestížne americké univerzity.

Stačilo len zmeniť prostredie, vzdelávacie metódy a dať študentom slobodu venovať sa aktivitám, ktoré ich rozvíjajú a bavia. Veríme, že dokážeme rovnaké výsledky dosiahnuť aj na Slovensku a v Česku. Našim cieľom je vytvoriť moderné stredné školy, do ktorých sa budú študenti tešiť a vďaka nim naplnia svoj potenciál.

Založili sme dve vlastné školy v Prahe a Brne a prevzali Pražské humanitní gymnázium (pôvodne EKO gymnázium). V septembri 2019 otvoríme novú americkú školu v Bratislave.

Z našich skúsenosti zo spolupráce so zahraničnými „boarding schools“ vieme, že internátne školy dokážu študentom ponúknuť kvalitný a individuálny coaching a to aj mimo klasickú dobu vyučovania. Také školy avšak nemusíme hľadať len v zahraničí. Kvôli filozofii v prístupe ku vzdelávaniu, ktorá je nám blízka sme uzavreli inštitucionálne partnerstvo s Carlsbad International School – medzinárodná IB škola v Karlových Varoch.

Vyberte si školu inšpirovanú svetom

Americké školy, ktoré v priateľskom prostredí ponúkajú individuálny prístup a medzinárodnú komunitu. Vyučovanie prebieha v angličtine a študenti majú slobodu vo výbere predmetov.

Zistiť viac

Humanitne zameraná škola, ktorá sa inšpiruje vzdelávacími metódami z Fínska a USA. V rámci našich služieb ide o najdostupnejšiu cestu ku kvalitnému vzdelaniu.

Zistiť viac

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.