ŠKOLY INŠPIROVANÉ SVETOM

ZAKLADAME SVÉ VLASTNÉ ŠKOLY V ČESKU A NA SLOVENSKU

Už niekoľko rokov posielame študentov na zahraničné internátne školy. Vidíme u nich obrovský posun a rast. Študenti, ktorí sa hanbili rozprávať anglicky a dokázali zo seba dostať maximálne pár holých viet teraz natáčajú videa, v ktorých rozprávajú úplne plynulo. Študenti, ktorí mali problémy kvôli svojim mimoškolským aktivitám teraz vynikajú v tom čo ich baví, a ešte k tomu hravo zvládajú školu. Študenti, ktorých škola nebavila a učitelia ich označovali za podpriemerných, teraz vyhrávajú školské olympiády a dostávajú sa na skvelé americké univerzity.

Stačilo len zmeniť prostredie a vzdelávací systém, dať študentom väčšiu slobodu a možnosť venovať sa veciam, ktoré ich baví. Veríme, že rovnakých výsledkov sa dá docieliť aj v Českej a Slovenskej republike. Naším cieľom je vytvoriť moderné školy, do ktorých sa študenti budú tešiť a dosiahnu v nich svojho potenciálu. Dve take školy sme už založili a v septembri otvoríme dve ďalšie.

Americké školy v Európe. Ide o školy s medzinárodnou komunitou. Výučba prebieha v angličtine a študenti majú veľkú slobodu vo výbere predmetov.

zistite viac

Humanitne zameraná škola, ktorá sa inšpiruje vzdelávacími metódami z Fínska a USA. V rámci našich služieb sa jedná o najdostupnejšiu cestu ku kvalitnému vzdelaniu.

zistite viac

Zmienili sa o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.