ŠKOLY INŠPIROVANÉ SVETOM

ZÁKLADÁME SVOJU VLASTNÚ ŠKOLU V ČESKU

Už niekoľko rokov posielame študentov na zahraničné internátne školy. Vidíme u nich obrovský posun a rast. Študenti, ktorí sa hanbili rozprávať anglicky a dokázali zo seba dostať len pár holých viet, teraz natáčajú videa, v ktorých rozprávajú úplne plynulo. Študenti, ktorí mali problémy so štúdiom, teraz vynikajú v tom, čo ich baví, a ešte k tomu hravo zvládajú školu s výbornými výsledkami. Študenti, ktorých škola nebavila a učitelia ich označovali za podpriemerných, teraz vyhrávajú školské olympiády a dostávajú sa na prestížne americké univerzity.

Stačilo len zmeniť prostredie a vzdelávací systém a dať študentom slobodu venovať sa aktivitám, ktoré ich rozvíjajú a bavia. Veríme, že dokážeme rovnaké výsledky dosiahnuť aj v Česku. Naším cieľom je vytvoriť moderné stredné školy, do ktorých sa študenti budú tešiť a naplnia v nich svoj potenciál. Dve školy sme už založili v Prahe a v septembri otvoríme ďalšiu v Brne.

Americké školy v Česku. Ide o školy s medzinárodnou komunitou. Výučba prebieha v angličtine a študenti majú veľkú slobodu vo výbere predmetov.

Zistiť viac

Humanitne zameraná škola, ktorá sa inšpiruje vzdelávacími metódami z Fínska a USA. V rámci našich služieb ide o najdostupnejšiu cestu ku kvalitnému vzdelaniu.

Zistiť viac

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.