Leighton Park School

Berkshire

Leighton Park School učí študentov kreatívne a kriticky myslieť a efektívne riešiť problémy. Vďaka medzinárodnému prostrediu má každý študent priestor uspieť v neustále sa meniacom globálnom svete. Najlepšími programami sú prírodné vedy, technológie, strojárstvo a matematika (STEM) spoločne s umeleckými programami – hudba, divadlo a tanec. Študenti teda ťažia zo širokého výberu predmetov, ktoré sú vždy prepojené s analytickými schopnosťami získanými vďaka STEM programu a soft-skills.

Škola je Yamaha Flagship Music Education Partner – vyniká vo výučbe hudby. Taktiež je hlavným partnerom v Network of Teaching Excellence v odbore IT.

Jej medziodborový program iSTEM+ sa umiestnil na druhom mieste v národnej súťaži STEAM Innovation Awards, kde porazil ďalších 354 škôl. Rovnako aj jej ICT vedecké laboratórium vyhralo cenu Education Bussiness 2018 Award. Škola je jednou zo 40 najlepších škôl v Anglicku. Podľa posledného výskumu britskej vlády dosahujú jej študenti najlepšie akademické úspechy v Berkshire.

Ročníky:9-12

Počet študentov:480

Rok založenia:1890

Najlepšie akademické programy
STEM (prírodné vedy, technológie, strojárstvo a matematika)

Najlepšie umelecké programy
Hudba

Najlepšie športy
Americký futbal (chlapci), netball (dievčatá)

www.leightonpark.com

Univerzity, na ktoré boli prijatí absolventi školy

Zaujala vás táto škola? Napíšte nám a dohodnite si s nami stretnutie.

Napíšte námZo života školy

Podobné medzinárodné školy

Leighton Park School

Berkshire, UK

Westbourne School

Penarth, UK

Foxcroft Academy

Maine, USA

Fryeburg Academy

Maine, USA

Napísali o nás

JK Education EXPO

Zaregistrujte sa a dozviete sa viac o zahraničných internátoch.

Registrovať sa

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.