Zahraničné
stredné školy

sedem rokov
na trhu

Za 7 rokov fungovania JK Education sme umiestnili na zahraničné školy v USA, Kanade a Európe stovky študentov. Na Slovensku, v Česku, Poľsku, Maďarsku a Rakúsku ponúkame dva typy zahraničného stredoškolského štúdia.

Internátne školy sú najkvalitnejším
typom zahraničného štúdia

Pre náročnejších klientov, ktorí si chcú vybrať konkrétnu školu s vynikajúcou akademickou kvalitou a fantastickým zázemím, ponúkame portfólio mnohých desiatok našich partnerských internátnych škôl (tzv. boarding schools). Na väčšinu týchto škôl umiestňujeme študentov už niekoľko rokov, osobne sme ich navštívili a môžeme ich tak s čistým svedomím odporučiť. Internátne školy sú všeobecne považované za najkvalitnejší variant zahraničného štúdia na stredných školách. Pre viacerých klientov sme našli vysnívanú školu aj mimo naše partnerské školy, takže sa nemusíte obmedzovať len na naše dlhodobo budované portfólio.

Pre klientov, ktorých primárnym cieľom je zlepšiť sa v angličtine a získať skúsenosti zo zahraničného pobytu a nezáleží im až tak na akademickej kvalite, ponúkame alternatívu k internátnym školám v podobe štúdia na štátnych školách v USA s ubytovaním v hostiteľských rodinách.

Náš tím

Náš tím tvoria odborníci, ktorí majú so sprostredkovaním štúdia na zahraničných stredných školách bohaté skúsenosti. Prevedú vás celým procesom a budú vám nápomocní počas celého pobytu v zahraničí aj po návrate.

Tereza Kanalošová

Tereza pozná prijímací proces na zahraničných stredných školách aj z pohľadu študenta. S JK Education odišla pred niekoľkými rokmi študovať na Hawai’i Preparatory Academy, čo je naša dlhoročná partnerská internátna škola. Po návrate chcela pomáhať svojim rovesníkom získať rovnakú skúsenosť, akú má ona, preto začala pracovať v JK Education.

Študentom JK Education asistuje už viac ako 3 roky. Vďaka vlastným skúsenostiam dokáže našim klientom poradiť nielen s výberom školy, prijímacím procesom a vízami, ale aj s tým, ako si zvyknúť na úplne nové prostredie alebo ako skĺbiť školský rozvrh s časovo náročnými mimoškolskými aktivitami.

Kontaktný formulár

NAPÍŠTE NÁM. Nechajte nám na seba kontakt a my sa vám následne ozveme.

*
*
*

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.