Meníme svet vzdelávania

JK Education je popredná vzdelávacia agentúra v Česku, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rakúsku. Ponúkame komplexné individuálne poradenské služby v oblasti sprostredkovania štúdia na internátnych a štátnych stredných školách predovšetkým v USA, ale tiež v Kanade, Veľkej Británii a Švajčiarsku. Od roku 2018 rovnako ponúkame služby v oblasti prijímacieho konania a následného štúdia na univerzitách po celom svete vrátane prestížnych univerzít v USA a Veľkej Británii. Okrem toho sa špecializujeme aj na zaisťovanie čiastočných akademických alebo športových štipendií, či už na stredných školách, alebo univerzitách v zahraničí.

Zakladáme si na špičkovej úrovni našich služieb, individuálnom prístupe a obrovskom množstve skúseností so štúdiom v zahraničí, ale tiež všeobecne so školstvom a vzdelávaním. JK Education totiž vlastní a prevádzkuje 3 americké medzinárodné školy American Academy v Prahe, Brne a Bratislave a súkromné gymnázium v Prahe.

Príbeh JK Education

Všetko začalo v okamihu, kedy CEO spoločnosti Ondřej Kania ako študent túžil po živote v USA. V Amerike chcel študovať a rozvíjať svoj potenciál, ale jeho rodina si to nemohla dovoliť. Ondřej sa však svojho sna nechcel vzdať a rozhodol sa kontaktovať viac ako 400 amerických stredných škôl. Vďaka tvrdohlavosti a neodbytnosti dostal Ondřej plné štipendium na strednej škole v New Yorku.

Po návrate sa rozhodol pomáhať ľuďom, ktorí majú rovnaké sny a ciele, ako mal on. Od vzniku JK Education sa mu a jeho tímu podarilo umiestniť na zahraničné školy v USA, Kanade a Európe stovky študentov. Po 7 rokoch svojej existencie sa z JK Education stala popredná agentúra v strednej Európe v oblasti sprostredkovania štúdia na internátnych školách a univerzitách v zahraničí.

Poradenský
servis
Poradenský servis

V JK Education poskytujeme komplexný poradenský servis v oblasti štúdia na zahraničných stredných školách a univerzitách. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný concierge service zahŕňajúci aj vyjednávanie čiastočných štipendií na zahraničných školách.

O nás
JK Education
expo
JK Education expo

JK Education organizuje v októbri v hoteli Sheraton najväčší veľtrh zahraničných stredných škôl a univerzít, na ktorom stretnete zástupcov z desiatok našich partnerských škôl a budete môcť zadarmo konzultovať svoje predstavy o štúdiu v zahraničí s našimi odborníkmi. Každý rok veľtrh navštívia stovky rodín a študentov, ktorí premýšľajú nad štúdiom na zahraničnej škole. Buďte jedným z nich a zaregistrujte sa.

7 rokov
skúseností
7 rokov skúseností

JK Education sa podarilo za 7 rokov vyrásť na poprednú vzdelávaciu skupinu v strednej Európe. Náš tím tvoria skúsení konzultanti z USA aj strednej Európy. Desiatky študentov si vďaka nám vyberú školu, ktorá presne spĺňa ich požiadavky.

Referencie

Stredné školy v zahraničí

V JK Education máme cieľ zabezpečiť študentom nielen kvalitné vzdelanie, ale hlavne pomôcť im vybrať práve takú školu, ktorá najlepšie vyhovie ich požiadavkám, cieľom, záujmom a ambíciam. Aby sme tento cieľ splnili, nadviazali sme partnerskú spoluprácu s desiatkami súkromných škôl z USA, Kanady a Európy. Dokážeme vám však v rámci našich poradenských služieb pomôcť aj s prijatím na zahraničnú štátnu strednú školu do hostiteľských rodín ako výmenný pobyt J1.

K dispozícii vám budú skúsení ľudia,
ktorí poznajú zahraničné školy z prvej ruky.

V čele týmu v České republice a na Slovensku stojí Tereza Kanalošová. Tereza strávila rok na Hawai’i Preparatory Academy jako studentka JK Education, ihned po návratu jí bylo jasné, že chce sdílet své zkušenosti s dalšími studenty. Díky svým zkušenostem velice dobře ví, jak naše studenty na studium v zahraničí připravit, co takové studium obnáší a je zcela jistě tím nejlepším člověkem, který Vám může při výběru škol poradit.

Stredné školy

Univerzity v zahraničí

alexandra

Rovnako ako pri našich partnerských zahraničných stredných školách aj pri univerzitách sme schopní vám na mieru vybrať vhodné školy, ktoré presne splnia vaše predstavy. Náš tím na čele s Alexandrov Vasile vám bude odborne asistovať počas celého prijímacieho a vízového procesu a následne počas celého štúdia. Samozrejmosťou je zaistenie akademických či športových štipendií perspektívnym študentom.

Alexandra Vasile po dokončení magisterského štúdia na jednej z najprestížnejších svetových univerzít, University of Oxford, získala titul PhD. na americkej University of Arkansas. Následne niekoľko rokov pomáhala mladým ľuďom s výberom vysokej školy. Alexandra má bohaté skúsenosti s prijímacími procesmi na európskych a amerických univerzitách, ktoré pri našej spolupráci určite mnohonásobne zúročíte.

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.