Meníme svet vzdelávania

JK Education je popredná vzdelávacia agentúra v Česku, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rakúsku. Ponúkame komplexné individuálne poradenské služby v oblasti sprostredkovania štúdia na internátnych a štátnych stredných školách predovšetkým v USA, ale tiež v Kanade, Veľkej Británii a Švajčiarsku. Od roku 2018 rovnako ponúkame služby v oblasti prijímacieho konania a následného štúdia na univerzitách po celom svete vrátane prestížnych univerzít v USA a Veľkej Británii. Okrem toho sa špecializujeme aj na zaisťovanie čiastočných akademických alebo športových štipendií, či už na stredných školách, alebo univerzitách v zahraničí.

Zakladáme si na špičkovej úrovni našich služieb, individuálnom prístupe a obrovskom množstve skúseností so štúdiom v zahraničí, ale tiež všeobecne so školstvom a vzdelávaním. JK Education totiž vlastní a prevádzkuje 3 americké medzinárodné školy American Academy v Prahe, Brne a Bratislave a súkromné gymnázium v Prahe.

Príbeh JK Education

Všetko začalo v okamihu, kedy CEO spoločnosti Ondřej Kania ako študent túžil po živote v USA. V Amerike chcel študovať a rozvíjať svoj potenciál, ale jeho rodina si to nemohla dovoliť. Ondřej sa však svojho sna nechcel vzdať a rozhodol sa kontaktovať viac ako 400 amerických stredných škôl. Vďaka tvrdohlavosti a neodbytnosti dostal Ondřej plné štipendium na strednej škole v New Yorku.

Po návrate sa rozhodol pomáhať ľuďom, ktorí majú rovnaké sny a ciele, ako mal on. Od vzniku JK Education sa mu a jeho tímu podarilo umiestniť na zahraničné školy v USA, Kanade a Európe stovky študentov. Po 7 rokoch svojej existencie sa z JK Education stala popredná agentúra v strednej Európe v oblasti sprostredkovania štúdia na internátnych školách a univerzitách v zahraničí.

Poradenský
servis
Poradenský servis

V JK Education poskytujeme komplexný poradenský servis v oblasti štúdia na zahraničných stredných školách a univerzitách. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný concierge service zahŕňajúci aj vyjednávanie čiastočných štipendií na zahraničných školách.

O nás
JK Education
expo
JK Education expo

JK Education organizuje v októbri v hoteli Sheraton najväčší veľtrh zahraničných stredných škôl a univerzít, na ktorom stretnete zástupcov z desiatok našich partnerských škôl a budete môcť zadarmo konzultovať svoje predstavy o štúdiu v zahraničí s našimi odborníkmi. Každý rok veľtrh navštívia stovky rodín a študentov, ktorí premýšľajú nad štúdiom na zahraničnej škole. Buďte jedným z nich a zaregistrujte sa.

7 rokov
skúseností
7 rokov skúseností

JK Education sa podarilo za 7 rokov vyrásť na poprednú vzdelávaciu skupinu v strednej Európe. Náš tím tvoria skúsení konzultanti z USA aj strednej Európy. Desiatky študentov si vďaka nám vyberú školu, ktorá presne spĺňa ich požiadavky.

Referencie

Stredné školy v zahraničí

V JK Education máme cieľ zabezpečiť študentom nielen kvalitné vzdelanie, ale hlavne pomôcť im vybrať práve takú školu, ktorá najlepšie vyhovie ich požiadavkám, cieľom, záujmom a ambíciam. Aby sme tento cieľ splnili, nadviazali sme partnerskú spoluprácu s desiatkami súkromných škôl z USA, Kanady a Európy. Dokážeme vám však v rámci našich poradenských služieb pomôcť aj s prijatím na zahraničnú štátnu strednú školu do hostiteľských rodín ako výmenný pobyt J1.

K dispozícii vám budú skúsení ľudia,
ktorí poznajú zahraničné školy z prvej ruky.

Mark Powers dlhú dobu pôsobil ako vedúci študijného oddelenia na Thornton Academy v Maine a neskôr bol zodpovedný za celý prijímací proces na Linden Hall School v Pennsylvánii. Mark s nami niekoľko rokov spolupracoval a spoločne sme umiestnili na obe školy, kde pracoval, množstvo študentov. Vďaka svojim pracovným skúsenostiam veľmi dobre vie, ako študentov pripraviť na štúdium v zahraničí, čo také štúdium obnáša a orientuje sa vo všetkých pravidlách a výnimkách prijímacích procesov. Je tým najlepším človekom, ktorý vám môže pri výbere školy poradiť.

Tereza Kanalošová strávila rok na Hawai’i Preparatory Academy ako študentka JK Education. Hneď po návrate jej bolo jasné, že chce zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími študentmi. Tereza sa aktuálne stará o našich klientov v Česku a na Slovensku.

Stredné školy

Univerzity v zahraničí

alexandra

Rovnako ako pri našich partnerských zahraničných stredných školách aj pri univerzitách sme schopní vám na mieru vybrať vhodné školy, ktoré presne splnia vaše predstavy. Náš tím na čele s Alexandrov Vasile vám bude odborne asistovať počas celého prijímacieho a vízového procesu a následne počas celého štúdia. Samozrejmosťou je zaistenie akademických či športových štipendií perspektívnym študentom.

Alexandra Vasile po dokončení magisterského štúdia na jednej z najprestížnejších svetových univerzít, University of Oxford, získala titul PhD. na americkej University of Arkansas. Následne niekoľko rokov pomáhala mladým ľuďom s výberom vysokej školy. Alexandra má bohaté skúsenosti s prijímacími procesmi na európskych a amerických univerzitách, ktoré pri našej spolupráci určite mnohonásobne zúročíte.

Napísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.