JK Education je agentúra, ktorá sprostredkúva štúdium na kvalitných internátnych stredných školách v Amerike, Kanade a Európe. Dáva tak priestor slovenským študentom získať vedomosti a skúseností potrebné pre úspešný život v 21. storočí, nech už ich zaujíma šport, umenie, veda, alebo sa jednoducho chcú pozrieť do sveta a naučiť sa plynulo anglicky. Za 5 rokov svojej existencie agentúra poslala do zahraničia viac než 400 študentov zo strednej Európy. JK Education je tak jedinou agentúrou na Slovensku, v Českej Republike, Maďarsku a Poľsku sprostredkúvajúcou výhradne kvalitné zahraničné vzdelanie na internátnych školách - boarding schools.

PONÚKAME NAJKVALITNEJŠIE VZDELANIE V ZAHRANIČÍ

Naším cieľom je umožniť študentom študovať na kvalitných internátnych stredných školách v USA, Kanade a Veľkej Británii. Ponúkame štúdium na 45 školách, ktoré spĺňajú veľmi vysoké nároky z hľadiska kvality, prestíže, histórie, vzdelávacej koncepcie, skúsenosti vyučujúcich a výsledkov pri umiestňovaní študentov na prestížne univerzity.

S týmito školami udržujeme veľmi úzky osobný vzťah. Niekoľkokrát ročne sa stretávame s ich zástupcami a študentmi. Vďaka dlhodobej spolupráci tieto školy exkluzívne prijímajú len študentov na odporúčanie našej agentúry.

50+
PREDMETOV

Na väčšine internátnych škôl si študenti môžu vybrať z viac ako 50 predmetov. Každý tak študuje to, čo ho naozaj zaujíma a baví.

40+
AKTIVÍT A KLUBOV

Vzdelávanie a rozvíjanie talentov v zahraničí nekončí len výučbou. Študenti sa môžu zapojiť do mnohých mimoškolských aktivít, ako sú športové tímy, robotické ligy, filmové spolky alebo napríklad debatné kluby.

98 %
VYSOKOŠKOLÁKOV

Všetci absolventi sa bez problémov dostávajú na prestížne univerzity na celom svete. Výber kvalitnej strednej školy im tak poskytuje dôležitú oporu pri následnom vysokoškolskom štúdiu.

Chcem vedieť viac

Rovnako ako naši študenti mal aj CEO JK Education - Ondřej Kania sen. Po dokončení štúdia na internátnej škole v New Yorku chcel dať možnosť získať kvalitné vzdelanie aj slovenským študentom. Preto založil JK Education.

Od svojho založenia agentúra poslala do zahraničia viac než 400 študentov. Každého z nich sme previedli výberom vhodnej školy, prijímacím riadením a celým vízovým procesom. Našim študentom poskytujeme kompletný servis počas celej doby štúdia. Vďaka štúdiu na partnerských školách je veľká časť z našich študentov prijatá na kvalitné univerzity po celom svete.

VYCESTUJTE ZA KVALITNÝM VZDELANÍM

Zahraničné internátne školy ponúkajú jedinečnú skúsenosť, ktorú tie slovenské nedokážu poskytnúť. Vynikajú predovšetkým individuálnym prístupom vyučujúcich a mimoškolskými aktivitami. Školy často spolupracujú s významnými firmami a univerzitami, a tak sa študenti môžu naplno venovať športu, vede alebo umeniu na profesionálnej úrovni už počas strednej školy.


Referencie

Naše partnerské školy

V JK Education si zakladáme na osobných vzťahoch s našimi partnerskými školami. Veríme, že úzka spolupráca nám poskytuje istotu, že našim študentom prinášame to najlepšie, či už v školských laviciach alebo v mimoškolských aktivitách. So zástupcami škôl sa niekoľkokrát ročne stretávame. Vytvárame tak ešte vrúcnejšie prostredie pre našich študentov.


Naše partnerské školy majú dlhoročnú tradíciu vo vzdelávaní a ich výučba sa stále prispôsobuje aktuálnym trendom v oblasti vzdelávania. Vďaka našej pevnej spolupráci a priateľským vzťahom, ktoré so školami udržujeme, si dokážeme vymeniť špičkové know-how, dokážeme priamo na mieste dohliadnuť na spokojnosť študentov a zaistiť, aby boli splnené všetky ich očakávania.


Partnerské školyNapísali o nás

Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.