JK Education už piaty rok organizuje veľtrhy zahraničných stredných škôl a najnovšie aj svetových univerzít. Na JK Education EXPO 2019 sa stretnete so zástupcami desiatok stredných škôl a univerzít z USA, Kanady a Európy. So zástupcami zahraničných škôl sa pravidelne stretávame, aby sme mali istotu, že školy, ktoré si vyberáme sú naozaj kvalitné a splnia požiadavky našich klientov. Na našom veľtrhu v októbri budete mať príležitosť s našimi odborníkmi konzultovať svoje predstavy o prípadnom štúdiu v zahraničí. Pomôžeme vám vybrať školu a prevedieme vás celým prijímacím procesom.

Veľtrh JK Education EXPO je skvelou príležitosťou sa osobne stretnúť so zástupcami škôl a získať z prvej ruky dôležité informácie. Ujasníte si, akú školu si vybrať a čo všetko je so štúdiom v zahraničí spojené. Každý rok naše veľtrhy navštívia v strednej Európe stovky rodín a študentov, ktorí rozmýšľajú o štúdiu na strednej alebo vysokej škole v zahraničí. Buďte medzi nimi a zaregistrujte sa.

Registrovať sa

Čo čakať od veľtrhu

Osobné stretnutie
so zástupcami škôl

Na JK Education EXPO sa stretnete predovšetkým s členmi admission tímov, ktoré koordinujú prijímanie nových študentov. Môžete tak priamo od nich zistiť, ako to na danej škole funguje.

Asistencia po celú
dobu veľtrhu

Nemusíte sa báť ani jazykovej bariéry. Na každom veľtrhu bude pripravený náš tím, ktorý vám pomôže s prekladmi a odpovie na akúkoľvek otázku týkajúcu sa štúdia v zahraničí.

Dobré
načasovanie

Školy prijímajú len obmedzený počet študentov. Voľné miesta na školách ubúdajú s rastúcim záujmom našich študentov v priebehu roka. Vďaka tomu, že veľtrhy organizujeme už v októbri, budete mať dostatok času si zaistiť svoje miesto na škole a s našou pomocou sa dobre pripraviť na celý prijímací proces a vybavenie celej potrebnej dokumentácie.

S poradenstvom v oblasti sprostredkovania štúdia v zahraničí máme viac ako 7 rokov skúseností.Naše partnerské školy, z ktorých s nami mnoho spolupracuje už niekoľko rokov, starostlivo vyberáme tak, aby spĺňali očakávania našich klientov.

Registrovať sa

REZERVUJTE SI MIESTO

Pre viac informácií kliknite na mesto, v ktorom chcete navštíviť JK Education EXPO.

Zaregistrujte sa zdarma

Na JK Education EXPO 2019 sa stretnete so zástupcami desiatok stredných škôl a univerzít z USA, Kanady a Európy, ktoré svojim študentom ponúkajú predovšetkým individuálny prístup, získanie praktických zručností už pri štúdiu a možnosť vytvoriť si študijný program na mieru.
Hľadáte školu, ktorá sa prispôsobí vašim umeleckým, športovým alebo akademickým ambíciám?

Zaregistrujte sa zadarmo a príďte si nájsť školu svojich snov.

*
*
*
*
*
*
*
*

Kontaktný formulár

NAPÍŠTE NÁM. Nechajte nám na seba kontakt a my sa vám následne ozveme.

*
*
*
Tento web používa k poskytovaní služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie (ďalšie informácie ). Používaním tohto webu s tým súhlasíte.